Dr. Emrah Karagözoğlu

Tıbbi Biyokimya - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Şehir, 42060 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Numune Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emrah Karagözoğlu Hakkında

Emrah Karagözoğlu Kimdir?

Dr. Emrah Karagözoğlu, Tıbbi Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Emrah Karagözoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Emrah Karagözoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Emrah Karagözoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Emrah Karagözoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Karagözoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Emrah Karagözoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Karagözoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emrah Karagözoğlu ile anlaşmalı?
Emrah Karagözoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Emrah Karagözoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Emrah Karagözoğlu Konya Numune Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Emrah Karagözoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Emrah Karagözoğlu Tıbbi Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. Emrah Karagözoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Emrah Karagözoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Emrah Karagözoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Karagözoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Emrah Karagözoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Karagözoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.