Dr. Emine Süreyya Ergin

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Ankara

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Emine Süreyya Ergin Hakkında

Emine Süreyya Ergin Kimdir?

Dr. Emine Süreyya Ergin, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Emine Süreyya Ergin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Emine Süreyya Ergin Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Emine Süreyya Ergin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Emine Süreyya Ergin kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Ergin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Emine Süreyya Ergin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Emine Süreyya Ergin Özel Fizyocare Tıp Merkezi (Eski Özel Gül Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Merkezi) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Emine Süreyya Ergin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Emine Süreyya Ergin Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Dr. Emine Süreyya Ergin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Emine Süreyya Ergin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Emine Süreyya Ergin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Ergin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Emine Süreyya Ergin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Ergin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.