Dr. Emel Dündar

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emel Dündar Hakkında

Emel Dündar Kimdir?

Dr. Emel Dündar, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Emel Dündar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Emel Dündar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Emel Dündar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Emel Dündar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Dündar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Emel Dündar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Dündar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emel Dündar ile anlaşmalı?
Emel Dündar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Emel Dündar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Emel Dündar Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Emel Dündar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Emel Dündar Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Emel Dündar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Emel Dündar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Emel Dündar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Dündar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Emel Dündar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Dündar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.