Dr. Ekrem Şentürk

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Karadenizliler, Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hst., 41310 İzmit/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı İzmıt Kadin Doğum Ve Çocuk Hastaliklari Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ekrem Şentürk Hakkında

Ekrem Şentürk Kimdir?

Dr. Ekrem Şentürk, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ekrem Şentürk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 02.01.2012)

Ekrem Şentürk Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 4)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..R

Oğlum için gittik kendisine. Hepimizin ihtiyacı olabiliyor zaman zaman üstesinden gelemediğimiz sıkıntılarımıza çare olması için... Gayet iyi, ilgili ve alakalı bir doktor. Herkese tavsiye ederim.... 15-09-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ekrem Şentürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ekrem Şentürk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Şentürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ekrem Şentürk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Şentürk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ekrem Şentürk ile anlaşmalı?
Ekrem Şentürk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ekrem Şentürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ekrem Şentürk Kocaelı İzmıt Kadin Doğum Ve Çocuk Hastaliklari HastanesıSağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ekrem Şentürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ekrem Şentürk Çocuk ve Ergen Psikiyatristi, uzmanıdır.

Dr. Ekrem Şentürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ekrem Şentürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ekrem Şentürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Şentürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ekrem Şentürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Şentürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.