Dr. Ebru Yenidoğan

Aile Hekimliği - Karaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ebru Yenidoğan Hakkında

Ebru Yenidoğan Kimdir?

Dr. Ebru Yenidoğan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Ebru Yenidoğan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ebru Yenidoğan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ebru Yenidoğan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ebru Yenidoğan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Yenidoğan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ebru Yenidoğan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Yenidoğan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ebru Yenidoğan ile anlaşmalı?
Ebru Yenidoğan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ebru Yenidoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ebru Yenidoğan Aile HekimliğiAile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ebru Yenidoğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ebru Yenidoğan Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Dr. Ebru Yenidoğan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ebru Yenidoğan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ebru Yenidoğan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Yenidoğan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ebru Yenidoğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Yenidoğan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.