Dr. Ebru Ballı

Histoloji ve Embriyoloji - Mersin

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Çiftlikköy, Mersin Ünv., 33110 Yenişehir/Mersin  Mersin
Mersin Ün. Tıp Fak.h

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ebru Ballı Hakkında

Ebru Ballı Kimdir?

Dr. Ebru Ballı, Histoloji ve Embriyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ebru Ballı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ebru Ballı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ebru Ballı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ebru Ballı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Ballı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ebru Ballı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Ballı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ebru Ballı ile anlaşmalı?
Ebru Ballı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ebru Ballı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ebru Ballı Mersin Ün. Tıp Fak.h bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ebru Ballı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ebru Ballı Histoloji ve Embriyoloji, uzmanıdır.

Dr. Ebru Ballı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ebru Ballı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ebru Ballı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Ballı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ebru Ballı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Ballı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.