Dr. Duygu Sürmelihindi

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Oğuzlar, Karpuzatan Cad., 27900 Oğuzeli/Gaziantep  Gaziantep
Gazıantep Oğuzelı İlçe Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Duygu Sürmelihindi Hakkında

Duygu Sürmelihindi Kimdir?

Dr. Duygu Sürmelihindi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Duygu Sürmelihindi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Duygu Sürmelihindi Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Duygu Sürmelihindi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Duygu Sürmelihindi kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. D Sürmelihindi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Duygu Sürmelihindi için nasıl randevu alabilirim?
Dr. D Sürmelihindi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Duygu Sürmelihindi ile anlaşmalı?
Duygu Sürmelihindi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Duygu Sürmelihindi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Duygu Sürmelihindi Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum Ve Çocuk Hastaliklari HastanesıGazıantep Oğuzelı İlçe Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Duygu Sürmelihindi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Duygu Sürmelihindi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Duygu Sürmelihindi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Duygu Sürmelihindi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Duygu Sürmelihindi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. D Sürmelihindi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Duygu Sürmelihindi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. D Sürmelihindi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.