Dr. Dursun Mutlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Kırklareli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Devlet, 39460 Vize/Kırklareli  Kırklareli
Kırklareli Vize İlçe Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Dursun Mutlu Hakkında

Dursun Mutlu Kimdir?

Dr. Dursun Mutlu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Dursun Mutlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Dursun Mutlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dursun Mutlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Dursun Mutlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. D Mutlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Dursun Mutlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. D Mutlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Dursun Mutlu ile anlaşmalı?
Dursun Mutlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Dursun Mutlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Dursun Mutlu Kırklareli Vize İlçe Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Dursun Mutlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Dursun Mutlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Dursun Mutlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Dursun Mutlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Dursun Mutlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. D Mutlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Dursun Mutlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. D Mutlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.