Dr. Dt. Gözde Yapar

Diş Hekimi, Endodonti (Kanal Tedavisi) - İzmir

Genel Endodonti, Diş Ağrısı, Diş Hassasiyeti

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Gözde Yapar Hakkında

Gözde Yapar Kimdir?

Dr. Dt. Gözde Yapar, Diş Hekimi ve Endodonti (Kanal Tedavisi) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Endodonti (Kanal Tedavisi) Gözde Yapar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • EGE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
  • Genel Endodonti
  • Diş Ağrısı
  • Diş Hassasiyeti
  • Kök Kanal Tedavisi
  • Protez

Gözde Yapar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dt. Gözde Yapar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Dt. Gözde Yapar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Dt. G Yapar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Dt. Gözde Yapar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Dt. G Yapar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Dt. Gözde Yapar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Dt. Gözde Yapar bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Dt. Gözde Yapar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Dt. Gözde Yapar Diş Hekimi, ,Endodonti (Kanal Tedavisi) uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Genel Endodonti, Diş Ağrısı, Diş Hassasiyeti, Kök Kanal Tedavisi, Protez hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Dt. Gözde Yapar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Dt. Gözde Yapar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Dt. Gözde Yapar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Dt. G Yapar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Dt. Gözde Yapar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Dt. G Yapar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.