Dr. Dt. Ali Bahadır Hor, Antalya, Diş Hekimi

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Antalya

Çene Kemiği Hastalıkları, Diş Taşı, Diş Çapraşıklığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Yeşilbahçe Mah. Metin Kasapoğlu Cad. 15/3 07100 ANTALYA  Muratpaşa, Antalya
Antalya Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ali Bahadır Hor Hakkında

Ali Bahadır Hor Kimdir?

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor, Diş Hekimi ve Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) Ali Bahadır Hor, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diş Hekimi Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 3
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ihe..�

yaklaşık on beş gün önce tel için sadece fiyat alamaya gittim normalde çoğu diş doktorları bunun için ücret almıyor . Ben ücretimi ödedim film çekindim sadece film üzerinden tel fiyatı verildi dişime bakılmadan daha sonra arayı filmleri mail atarmısınız rica etsem dediğimde ücretli olduğu söylendi bu nasıl bir ayıp ve müşteri memnuniyetidir .Sonuçta ben girişde ücret ödemişim. 23-02-2019

Dr. Dt. Ali Bahadır HOR

- 25.02.2019

Sayın Nezihe Arı, her hastanın ortodonti bozukluğu faklı olduğu için tedavi ihtiyacı da faklı olmaktadır, dolayısı ile tedavi ücretleri de değişmektedir, bundan dolayı muayene etmeden fiyat vermek mümkün değildir. Sizden alınan filmler doğru Ortodonti Teşhis ve tedavi planı için gerekli olan Lateral Sefalometrik ve dental panoramik filmlerdir. Sizin için ayrılan 30dklık muayene sırasında bu filmler değerlendirilmiş gerekli ölçümler yapılmış ve muayeneniz gerçekleştirilmiştir. Probleminiz, muhtemel çözümleri, toplam tedavi ücreti hakkında detaylı açıklamalar yapılmış ve merak ettiğiniz konulardaki sorular titizlikle cevaplandırılmıştır. Kliniğimizde hastalarımız çekmiş olduğumuz röntgen filmlerini talep etmedikleri takdirde sadece Türk Diş Hekimleri birliğinin yayınladığı rehber tarifede yer alan Uzman Diş Hekimi muayene ücreti alınmaktadır. Ortodonti uzmanı olarak bu ücreti almamız anormal karşılanmamalıdır. Meslektaşlarımın bu konudaki farklı yaklaşımlarını tartışmak bana düşmez. Kliniğimizden çıkarken filmlerinizi talep etmediğiniz için sizden de sadece Uzman diş Hekimi muayenesi ücreti alınmıştır. Daha sonra filmlerinizi mail yoluyla istediğinizde yine Türk Diş Hekimleri birliği rehber tarifesinde yer alan film ücretleri konusunda talepte bulunulmuştur. Pek çok meslektaşım bu alanda yatırım yapmayıp, film çekimleri için hastalarını görüntüleme merkezlerine yönlendirmektedir. Doğal olarak hastalar bu merkezlerde bu filmler için ödeme yapmaktadırlar. Kliniğimizde bu görüntülemeleri sağlayarak ve talep edilmediği sürece ücret alınmayarak zaman kayıplarını ortadan kaldırıp hasta memnuniyetini arttırmayı amaçlamaktayız. Bu bağlamda talep edilen röntgenler için ücret istenmesi normal karşılanmalıdır. Yanlış anlaşılmayı düzelttiğimizi ümit ederek şimdiden geçmiş olsun diliyorum.

�l..bey

2002-2004 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tedavimi gerçekleştirdi. Güleryüzlü bir hekim. Üzerinden yıllar yıllar geçmesine rağmen her dişçiye gidişimde kendisini hatırlarım. Galiba braket kırma konusunda hastaları arasında rekor bendedir. Bir defasında randevuya giderken 5 braketim eksikti. 19-10-2015

Dr. Dt. Ali Bahadır HOR

- 09.11.2017

Teşekkür ederim Anılcım

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Süt dişi vakası

  Tel tedavim şehir değişikliği nedeniyle yarıda kaldı. süt disim çekildi kemikte diş var. kliniginize gelsem aynı gün içerisinde muayene olabilir miyim

  Doktor Cevabı:

  Dr. Dt. Ali Bahadır Hor

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Diş teli ve forsus

  Merhaba bende derin kapanış olduğu için dişlerime tel takıldı ve alt çenemi öne almak için forsus takılacakmış. ama alt çenem geride durmuyor gibi bu işlemden sonra yüzümde ne gibi değişiklikler olur alt çenemin daha öne gelmesi kötü olur mu? yüzümün eski haline alıştığım için önden bakınca farkedil... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Dt. Ali Bahadır Hor

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Dt. A Hor ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Dt. A Hor şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Dt. Ali Bahadır Hor Antalya Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Dt. Ali Bahadır Hor Diş Hekimi, ,Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Şeffaf braketler, Ortodontik tedavi alanlarında hizmet veriyor ve Çene Kemiği Hastalıkları, Diş Taşı, Diş Çapraşıklığı, Çene Kistleri, Genel Ortodonti hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Dt. Ali Bahadır Hor muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Dt. A Hor ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Dt. A Hor hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.