Dr. Dt. Ali Bahadır Hor, Antalya, Diş Hekimi

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Antalya

Çene Kemiği Hastalıkları, Diş Taşı, Diş Çapraşıklığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Yeşilbahçe Mah. Metin Kasapoğlu Cad. 15/3 07100 ANTALYA  Muratpaşa, Antalya
Antalya Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ali Bahadır Hor Kimdir?

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor, Diş Hekimi ve Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) alanında faaliyet göstermektedir. Ali Bahadır Hor, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 3
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ihe..�

yaklaşık on beş gün önce tel için sadece fiyat alamaya gittim normalde çoğu diş doktorları bunun için ücret almıyor . Ben ücretimi ödedim film çekindim sadece film üzerinden tel fiyatı verildi dişime bakılmadan daha sonra arayı filmleri mail atarmısınız rica etsem dediğimde ücretli olduğu söylendi bu nasıl bir ayıp ve müşteri memnuniyetidir .Sonuçta ben girişde ücret ödemişim. 23-02-2019

Dr. Dt. Ali Bahadır HOR

- 25.02.2019

Sayın Nezihe Arı, her hastanın ortodonti bozukluğu faklı olduğu için tedavi ihtiyacı da faklı olmaktadır, dolayısı ile tedavi ücretleri de değişmektedir, bundan dolayı muayene etmeden fiyat vermek mümkün değildir. Sizden alınan filmler doğru Ortodonti Teşhis ve tedavi planı için gerekli olan Lateral Sefalometrik ve dental panoramik filmlerdir. Sizin için ayrılan 30dklık muayene sırasında bu filmler değerlendirilmiş gerekli ölçümler yapılmış ve muayeneniz gerçekleştirilmiştir. Probleminiz, muhtemel çözümleri, toplam tedavi ücreti hakkında detaylı açıklamalar yapılmış ve merak ettiğiniz konulardaki sorular titizlikle cevaplandırılmıştır. Kliniğimizde hastalarımız çekmiş olduğumuz röntgen filmlerini talep etmedikleri takdirde sadece Türk Diş Hekimleri birliğinin yayınladığı rehber tarifede yer alan Uzman Diş Hekimi muayene ücreti alınmaktadır. Ortodonti uzmanı olarak bu ücreti almamız anormal karşılanmamalıdır. Meslektaşlarımın bu konudaki farklı yaklaşımlarını tartışmak bana düşmez. Kliniğimizden çıkarken filmlerinizi talep etmediğiniz için sizden de sadece Uzman diş Hekimi muayenesi ücreti alınmıştır. Daha sonra filmlerinizi mail yoluyla istediğinizde yine Türk Diş Hekimleri birliği rehber tarifesinde yer alan film ücretleri konusunda talepte bulunulmuştur. Pek çok meslektaşım bu alanda yatırım yapmayıp, film çekimleri için hastalarını görüntüleme merkezlerine yönlendirmektedir. Doğal olarak hastalar bu merkezlerde bu filmler için ödeme yapmaktadırlar. Kliniğimizde bu görüntülemeleri sağlayarak ve talep edilmediği sürece ücret alınmayarak zaman kayıplarını ortadan kaldırıp hasta memnuniyetini arttırmayı amaçlamaktayız. Bu bağlamda talep edilen röntgenler için ücret istenmesi normal karşılanmalıdır. Yanlış anlaşılmayı düzelttiğimizi ümit ederek şimdiden geçmiş olsun diliyorum.

�l..bey

2002-2004 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tedavimi gerçekleştirdi. Güleryüzlü bir hekim. Üzerinden yıllar yıllar geçmesine rağmen her dişçiye gidişimde kendisini hatırlarım. Galiba braket kırma konusunda hastaları arasında rekor bendedir. Bir defasında randevuya giderken 5 braketim eksikti. 19-10-2015

Dr. Dt. Ali Bahadır HOR

- 09.11.2017

Teşekkür ederim Anılcım

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.