Dr. Dt. Ali Bahadır Hor

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Antalya
4.0

Çene Kemiği Hastalıkları, Diş Taşı, Diş Çapraşıklığı

4.0

“yaklaşık on beş gün önce tel için sadece fiyat alamaya gittim normalde çoğu diş doktorları bunun içi...” Devamı

Antalya Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Yeşilbahçe Mah. Metin Kasapoğlu Cad. 15/3 07100 ANTALYA Muratpaşa/Antalya
Hizmetler
Şeffaf braketler Ortodontik tedavi Devamı

İlgi Alanları

Çene Kemiği Hastalıkları Diş Taşı Diş Çapraşıklığı Çene Kistleri Genel Ortodonti Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.0

Zamanlama

4.0

İlgi

4.0

Ortam

4.0
na
Nez*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

yaklaşık on beş gün önce tel için sadece fiyat alamaya gittim normalde çoğu diş doktorları bunun için ücret almıyor . Ben ücretimi ödedim film çekindim sadece film üzerinden tel fiyatı verildi dişime bakılmadan daha sonra arayı filmleri mail atarmısınız rica etsem dediğimde ücretli olduğu söylendi bu nasıl bir ayıp ve müşteri memnuniyetidir .Sonuçta ben girişde ücret ödemişim.

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor
Dr. Dt. Ali Bahadır Hor 25 Şubat 2019
Sayın Nezihe Arı, her hastanın ortodonti bozukluğu faklı olduğu için tedavi ihtiyacı da faklı olmaktadır, dolayısı ile tedavi ücretleri de değişmektedir, bundan dolayı muayene etmeden fiyat vermek mümkün değildir. Sizden alınan filmler doğru Ortodonti Teşhis ve tedavi planı için gerekli olan Lateral Sefalometrik ve dental panoramik filmlerdir. Sizin için ayrılan 30dklık muayene sırasında bu filmler değerlendirilmiş gerekli ölçümler yapılmış ve muayeneniz gerçekleştirilmiştir. Probleminiz, muhtemel çözümleri, toplam tedavi ücreti hakkında detaylı açıklamalar yapılmış ve merak ettiğiniz konulardaki sorular titizlikle cevaplandırılmıştır. Kliniğimizde hastalarımız çekmiş olduğumuz röntgen filmlerini talep etmedikleri takdirde sadece Türk Diş Hekimleri birliğinin yayınladığı rehber tarifede yer alan Uzman Diş Hekimi muayene ücreti alınmaktadır. Ortodonti uzmanı olarak bu ücreti almamız anormal karşılanmamalıdır. Meslektaşlarımın bu konudaki farklı yaklaşımlarını tartışmak bana düşmez. Kliniğimizden çıkarken filmlerinizi talep etmediğiniz için sizden de sadece Uzman diş Hekimi muayenesi ücreti alınmıştır. Daha sonra filmlerinizi mail yoluyla istediğinizde yine Türk Diş Hekimleri birliği rehber tarifesinde yer alan film ücretleri konusunda talepte bulunulmuştur. Pek çok meslektaşım bu alanda yatırım yapmayıp, film çekimleri için hastalarını görüntüleme merkezlerine yönlendirmektedir. Doğal olarak hastalar bu merkezlerde bu filmler için ödeme yapmaktadırlar. Kliniğimizde bu görüntülemeleri sağlayarak ve talep edilmediği sürece ücret alınmayarak zaman kayıplarını ortadan kaldırıp hasta memnuniyetini arttırmayı amaçlamaktayız. Bu bağlamda talep edilen röntgenler için ücret istenmesi normal karşılanmalıdır. Yanlış anlaşılmayı düzelttiğimizi ümit ederek şimdiden geçmiş olsun diliyorum.
Anı*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

2002-2004 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tedavimi gerçekleştirdi. Güleryüzlü bir hekim. Üzerinden yıllar yıllar geçmesine rağmen her dişçiye gidişimde kendisini hatırlarım. Galiba braket kırma konusunda hastaları arasında rekor bendedir. Bir defasında randevuya giderken 5 braketim eksikti.

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor
Dr. Dt. Ali Bahadır Hor 9 Kasım 2017
Teşekkür ederim Anılcım

Sık Sorulan Sorular

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor Antalya Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Dt. Ali Bahadır Hor Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Çene Kemiği Hastalıkları, Diş Taşı, Diş Çapraşıklığı alanlarında hizmet veriyor ve Şeffaf braketler, Ortodontik tedavi, hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube