Doktorun Adresi

Atakent 34303, Yeşilkent, 221. Sk., 34325 Küçükçekmece/İstanbul  İstanbul
T.c. Sağlık Bakanlığı İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Dilek Yeşilbaş Hakkında

Dilek Yeşilbaş Kimdir?

Dr. Dilek Yeşilbaş, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Dilek Yeşilbaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Dilek Yeşilbaş Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tap..astı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 20-03-2019

tap..astı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bir psikolog ararken internette rastladığımız ve randevu alarak tedirgin olarak gittiğim ilk görüşme sonrasında; güven,samimiyet ve sıcaklık...Terapilerimiz devam ediyor, kaybettiğim mutluluk hissini kısa zamanda tekrar buldum.Hayattan keyif almaya başladım,hedeflerim var ve onlara ulaşmak için odaklanabiliyorum.Ailem ve arkadaşlarımla kopmak üzere olan bağları m anlamadan bir bir kuvvetlendi.Yetersiz de olsa en kısa ancak böyle özetleyebildim yaşadıklarımızı...Bu değişim ve başarı Dilek Hn.ın...Çok teşekkür ediyorum kendisine.Artık biliyorum ki ne zaman arasam ulaşabildiğim, ömür boyu görüşebileceğim sadece doktorum değil dostum var... 20-03-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dilek Yeşilbaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Dilek Yeşilbaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. D Yeşilbaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Dilek Yeşilbaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. D Yeşilbaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Dilek Yeşilbaş ile anlaşmalı?
Dilek Yeşilbaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Dilek Yeşilbaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Dilek Yeşilbaş T.c. Sağlık Bakanlığı İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Dilek Yeşilbaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Dilek Yeşilbaş Psikiyatri, uzmanıdır.

Dr. Dilek Yeşilbaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Dilek Yeşilbaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Dilek Yeşilbaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. D Yeşilbaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Dilek Yeşilbaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. D Yeşilbaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.