Dr. Dilan Çalık

Pratisyen Hekimlik - Mardin

Genel Sağlık, Bel Fıtığı, Sigarayı Bırakma

Takvim talep et Değerlendir

Dilan Çalık Hakkında

Dilan Çalık Kimdir?

Dr. Dilan Çalık, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Dilan Çalık, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
  • Genel Sağlık
  • Bel Fıtığı
  • Sigarayı Bırakma
  • Diyet
  • Beslenme
Tedaviler
  • Medikal estetik
  • Prp yüz gençleştirme
  • Cilt gençleştirme
  • Saç mezoterapi ve saç prp

Dilan Çalık Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dilan Çalık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Dilan Çalık kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. D Çalık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Dilan Çalık için nasıl randevu alabilirim?
Dr. D Çalık şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Dilan Çalık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Dilan Çalık bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Dilan Çalık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Dilan Çalık Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır. Medikal estetik, Prp yüz gençleştirme, Cilt gençleştirme, Saç mezoterapi ve saç prp alanlarında hizmet veriyor ve Genel Sağlık, Bel Fıtığı, Sigarayı Bırakma, Diyet, Beslenme hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Dilan Çalık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Dilan Çalık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Dilan Çalık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. D Çalık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Dilan Çalık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. D Çalık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.