Dr. Derya Deniz Altıntaş

Radyoloji, Meme Radyolojisi - Diyarbakır

Meme Ultrasonografisi, Mamografi, Meme Biyopsi

Randevu Al 0 (850) 474 47 13

Doktorun Adresi

Talaytepe, Üçkuyular Mahallesi Elazığ Yolu, Üzeri 10.Km, 21010 Kayapınar  Kayapınar, Diyarbakır
Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 474 47 13
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Derya Deniz Altıntaş Hakkında

Derya Deniz Altıntaş Kimdir?

Radyoloji Uzmanı Dr. Derya DENİZ ALTINTAŞ, Diyarbakır doğumlu olup Tıp Fakültesi'ni 2003 yılında ve Uzmanlık eğitimini 2010 yılında Dicle Üniversitesi'nde tamamlamıştır. 2019 yılında Ege Üniversitesi'nde Meme ve Non-Vasküler Girişimsel Radyoloji eğitimini tamamladı. Güneydoğu Anadolu bölgesinde Meme radyolojisi eğitimi almış ve hizmet veren tek kadın radyoloji uzmanıdır.

Meme kanseri konusunda son 2 yılda bölgede Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı KETEM ile ortak çalışma yürüterek meme kanserinin erken tanı ve takip sürecine ciddi katkılarda bulunmuştur. Türk Radyoloji Derneğinde Meme Radyolojisi Çalışma Grubunda aktif üyeliği ve çalışmaları bulunmaktadır. Buca Demokrasi Üniversitesi Patoloji Anabilim Dalı ile Nöromusküler hastalıklarda kas biyopsisi üzerine ortak çalışma yürütmektedir. Meme radyolojisi ve non vasküler girişimsel radyoloji alanında hizmet vermektedir.Meme kanseri hastalarının tanı ,takip ve tedavi süreçlerinde aktif rol almaktadır.Meme Usg ,Meme Mr,Mamografi,Meme Biopsisi,Meme kanseri tanısı almış hastada operasyon şeklini belirleyerek cerraha yol göstermektedir.Ayrıca neoadjuvan kemoterapi öncesi telle işaretleme yapılarak kitlenin yerini belirlenmektedir.Görüntüleme eşliğinde biopsi işlemleri,tiroid usg ve batın usg yapmaktadır. Ayrıca Acıbadem Üniversitesi Senoloji Enstitünde Meme Görüntüleme Teknikleri ve Teknolojileri dalında Yüksek Lisans Eğitimine devam etmektedir.

2010 yılından itibaren Diyarbakır Gazi Yaşargil Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde radyoloji uzmanı olarak çalışmaktadır. 

Uzmanlık aldığı kurum
  • DICLE ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
  • Meme Ultrasonografisi
  • Mamografi
  • Meme Biyopsi
  • Meme Görüntüleme (Ultrason, Meme MRG, Meme Elastografi, İnce İğne ve Doku Biyopsileri)
  • Meme MR (Manyetik Rezonans)
Tedaviler
  • Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu
  • Meme ultrasonu
  • Tiroid ultrasonu
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 47 13

Derya Deniz Altıntaş Değerlendirmeleri

Değerlendir
11 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.9)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ma..tin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok ilgili, saygın, etik bir hocamız 21-09-2021

ne..�NCİ DAĞTEKİN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Derya Deniz hocamın muayenehanesine meme ultrasonu için gittim. Kısa sürede kurduğu teşhis ve biyopsi ile hastalığım çok ilerlemeden önlenebildi. Hastasına olan nazik yaklaşımı, detaylı açıklamaları, empati duygusu, titizliği, deneyimi, dikkati ve moral veren mükemmel diyaloğu müdahale için hızlı karar vermemi sağladı. Hayatımdaki en zor süreçlerden birini atlatırken sırtımı dayadığım en büyük desteklerden biri olarak Derya Deniz hocama bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Emine Ekinci Dağtekin. 20-09-2021

ma..iz
Zamanlama
İlgi
Ortam

İlgili ve pozitif enerjisi yüksek bir hekim. 20-09-2021

ma..iz
Zamanlama
İlgi
Ortam

İlgili ve pozitif enerjisi yüksek bir hekim. 20-09-2021

an ..ar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hayatımda gördüğüm en kaliteli doktor hem güler yüzlü hem de hekimliği oldukça başarılı. 20-09-2021

lufer ..iz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hastalarına gosterdıgı ilgi, merhamet ve hassaıyeti muazzam.. 20-09-2021

in.. Güzel
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok ilgili,alakalı,güleryüzlü 20-09-2021

iz..mdaroğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bugüne değin tanıdığım en iyi birkaç hekimden biri... İlgi+güler yüz+bilgi karışımı.Empati kurabilen ender kişilerden... Meme ultrason ardından meme mr değerlendirmesi sonucu biyopsim için en yakın zamanı ayarlayan,biyopsi esnasında hızlı,pratik,relax biri... Böylesi hekimlerin varolması dileğiyle... 20-09-2021

a..um
Zamanlama
İlgi
Ortam

Derya Hocam, mücadele ettiğim meme kanseri teşhisi sırasında hem alanındaki yetkinliğiyle bana güven verdi hem de özenli tutumuyla beni çok rahatlattı. Onun titiz muayenesi sayesinde ameliyat öncesi tümörün ne durumda olduğunu netleştirdik. Kendisine minnettarım. 20-09-2021

tafa ..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

İnanılmaz cana yakın ve bir o kadar güler yüzlü işinin ehli. Çok memnunuz 20-09-2021

11 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Derya Deniz Altıntaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dr. Derya Deniz Altıntaş ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Derya Deniz Altıntaş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 47 13

Dr. Derya Deniz Altıntaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Derya Deniz Altıntaş için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Derya Deniz Altıntaş için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Derya Deniz Altıntaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Derya Deniz Altıntaş Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Derya Deniz Altıntaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Derya Deniz Altıntaş Radyoloji, ,Meme Radyolojisi uzmanıdır. Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu, Meme ultrasonu, Tiroid ultrasonu alanlarında hizmet veriyor ve Meme Ultrasonografisi, Mamografi, Meme Biyopsi, Meme Görüntüleme (Ultrason, Meme MRG, Meme Elastografi, İnce İğne ve Doku Biyopsileri), Meme MR (Manyetik Rezonans) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Derya Deniz Altıntaş için muayene ücreti nedir?
Dr. Derya Deniz Altıntaş muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Derya Deniz Altıntaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Derya Deniz Altıntaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Derya Deniz Altıntaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Sal 19 Eki
Çar 20 Eki
Per 21 Eki

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.