Doktorun Adresi

Sanayi, Atatürk Blv., 38010 Kocasinan/Kayseri  Kayseri
Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Deniz Ünsal Hakkında

Deniz Ünsal Kimdir?

Dr. Deniz Ünsal, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Deniz Ünsal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Deniz Ünsal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Deniz Ünsal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Deniz Ünsal kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. D Ünsal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Deniz Ünsal için nasıl randevu alabilirim?
Dr. D Ünsal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Deniz Ünsal ile anlaşmalı?
Deniz Ünsal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Deniz Ünsal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Deniz Ünsal Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Deniz Ünsal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Deniz Ünsal Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Deniz Ünsal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Deniz Ünsal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Deniz Ünsal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. D Ünsal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Deniz Ünsal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. D Ünsal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.