Doktorun Adresi

Varlık, Kazım Karabekir Cd., 07100 Muratpaşa/Antalya  Antalya
Antalya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ma..

Çok iyi çok ilgili bir doktor. İyi ki gitmişim onca paralar verdim özel psikologlara keşke en başında Demet hanıma gelseydim Sadece gerçekten, mesleğini hakkıyla yapan bir doktor olduğu için bu siteye üye oldum yorum atıyorum İyi ki varsınız sizin gibi iyi Doktorlarımız daha çok olur inşallah Herkese tavsiye ederim. 18-01-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Demet Kalaycı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Demet Kalaycı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. D Kalaycı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Demet Kalaycı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. D Kalaycı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Demet Kalaycı ile anlaşmalı?
Demet Kalaycı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Demet Kalaycı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Demet Kalaycı Antalya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Demet Kalaycı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Demet Kalaycı Psikiyatri, uzmanıdır.

Dr. Demet Kalaycı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Demet Kalaycı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Demet Kalaycı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. D Kalaycı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Demet Kalaycı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. D Kalaycı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.