Dr. Demet Erdoğan

Akupunktur - İstanbul

Migren, Gerilim Tipi Baş Ağrısı (Stres Baş Ağrısı), Romatizmal Ağrılar

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Akçam Sok. 23/3 4.Levent  Beşiktaş, İstanbul
Akupunktur Tedavi Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Demet Erdoğan Hakkında

Demet Erdoğan Kimdir?

Dr. Demet ERDOĞAN, 1962 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1985 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. Mecburi hizmetini Ankara’da yaptıktan sonra İstanbul’a dönmüş ve 1992 yılından itibaren  Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp ile ilgilenmeye başlamıştır.

Akupunktur Derneği’nin Dr.Nüzhet Ziyal yönetimin’de düzenlediği ve bir buçuk yıl süren programını tamamlayarak 1995 yılında Sağlık Bakanlığın’ dan onaylı Akupunktur Sertifikasının sahibi olan Dr. Demet ERDOĞAN, 2001 yılında Çin Halk Cumhuriyeti’nin başkenti Pekin’de Beijing University of Chinese Medicine (Pekin Çin Tıbbı Üniversitesi)’nde Akupunktur, Moxibusyon ve Geleneksel Çin Tıbbı eğitimi almıştır. 

Dr. Demet ERDOĞAN, 2003 yılında ZAEN ( Zentralverband für Aertzte Naturheilverfahren ) Doğal tedaviler uygulayan Hekimler Konfederasyonu) nun Eğitmeni Dr.Hüseyin Nazlıkul’ un verdiği “Nogier’ e göre Kulak Akupunkturu” Eğitiminin ardından ZAEN-Aurikulomedizin Sertifikasını almış,
2003 yılında IGNH ( Uluslararası Nöralterapi Cemiyeti ) Eğitmeni Dr. Hüseyin Nazlıkul yönetiminde sürdürülen Nöralterapi Eğitimlerine başlamıştır.

2006 yılında Uluslararası Nöralterapi Derneği’ nden Sertifika aldı. Ertesi yıl IGNH ve Bilimsel Nöralterapi Derneği’nin Eğitmenliğine kabul edilmiş olan Dr. Demet ERDOĞAN, 2005-2006 yıllarında Sağlık Bakanlığı denetiminde İ.Ü.Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ nde düzenlenen “Akupunktur Sertifika Programında” Eğitim görevlisi olarak bulunmuş 2004 yılından itibaren de “Huneke’ ye göre Nöralterapi ve Regülesyon Derneği’ nin genel sekreterliğini yapmaktadır.

Dr. Demet ERDOĞAN, mesleki çalışmalarına şu an İstanbul'da bulunan Akupunktur Tedavi Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • TRAKYA ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Migren
 • Gerilim Tipi Baş Ağrısı (Stres Baş Ağrısı)
 • Romatizmal Ağrılar
 • Zayıflama Ve Kilo Problemleri
 • Sigarayı Bırakma
Tedaviler
 • Ozon Terapi
 • Akupunktur Tedavisi
 • Nöral Terapi

Demet Erdoğan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Demet Erdoğan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Demet Erdoğan Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kırık ameliyat sonrası dönük omuz

  Çok teşekkür ederim ☺️

  Doktor Cevabı:

  Dr. Demet Erdoğan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kırık ameliyat sonrası dönük omuz

  Merhaba doktor hanım, bir düşme sonucu omuz ve bacağımda kırık oluştu. ameliyat oldum. fizik tedavi 3. seansında ödem ve aşırı ağrı yaşadım. özellikle donuklasan omuzum için akupunktur tedavisi almak istiyorum. mümkün mü acaba?

  Doktor Cevabı:

  Dr. Demet Erdoğan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Demet Erdoğan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. D Erdoğan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Demet Erdoğan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. D Erdoğan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Demet Erdoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Demet Erdoğan Akupunktur Tedavi Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Demet Erdoğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Demet Erdoğan Akupunktur, uzmanıdır. Ozon Terapi, Akupunktur Tedavisi, Nöral Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Migren, Gerilim Tipi Baş Ağrısı (Stres Baş Ağrısı), Romatizmal Ağrılar, Zayıflama Ve Kilo Problemleri, Sigarayı Bırakma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Demet Erdoğan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Demet Erdoğan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Demet Erdoğan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. D Erdoğan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Demet Erdoğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. D Erdoğan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.