Dr. Cüneyt Gönüllü

Pratisyen Hekimlik - Çorum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cüneyt Gönüllü Hakkında

Cüneyt Gönüllü Kimdir?

Dr. Cüneyt Gönüllü, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Cüneyt Gönüllü, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cüneyt Gönüllü Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Cüneyt Gönüllü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Cüneyt Gönüllü kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. C Gönüllü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Cüneyt Gönüllü için nasıl randevu alabilirim?
Dr. C Gönüllü şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cüneyt Gönüllü ile anlaşmalı?
Cüneyt Gönüllü kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Cüneyt Gönüllü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Cüneyt Gönüllü Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Cüneyt Gönüllü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Cüneyt Gönüllü Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Cüneyt Gönüllü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cüneyt Gönüllü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Cüneyt Gönüllü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. C Gönüllü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Cüneyt Gönüllü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. C Gönüllü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.