Dr. Çiğdem Çağdaş

Pratisyen Hekimlik - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Çiğdem Çağdaş Hakkında

Çiğdem Çağdaş Kimdir?

Dr. Çiğdem Çağdaş, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Çiğdem Çağdaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Çiğdem Çağdaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Çiğdem Çağdaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Çiğdem Çağdaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Çağdaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Çiğdem Çağdaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Çağdaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Çiğdem Çağdaş ile anlaşmalı?
Çiğdem Çağdaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Çiğdem Çağdaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Çiğdem Çağdaş Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Çiğdem Çağdaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Çiğdem Çağdaş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Çiğdem Çağdaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Çiğdem Çağdaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Çiğdem Çağdaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Çağdaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Çiğdem Çağdaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Çağdaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.