Dr. Ceylan İçin, Sakarya, Aile Hekimliği

Dr. Ceylan İçin

Aile Hekimliği - Sakarya

Romatizmal Hastalıklar, Bel Ağrısı, Aşı

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Mithatpaşa, Nehir Cad., 54100  Erenler, Sakarya
Sakarya/Erenler Bekirpaşa Aile Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ceylan İçin Kimdir?

Dr. Ceylan İçin, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Ceylan İçin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ceylan İçin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ceylan İçin kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. C İçin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ceylan İçin için nasıl randevu alabilirim?

Dr. C İçin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Ceylan İçin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ceylan İçin Sakarya/Erenler Bekirpaşa Aile Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ceylan İçin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Ceylan İçin Aile Hekimliği, uzmanıdır. Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Aşılama(immünizasyon), Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Immunizasyon(aşılama), Diyafram yöntemi(doğum kontrol) alanlarında hizmet veriyor ve Romatizmal Hastalıklar, Bel Ağrısı, Aşı, Mcv4 Aşısı, Ateş hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Ceylan İçin için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ceylan İçin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ceylan İçin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. C İçin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ceylan İçin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. C İçin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.