Dr. Cevahir Arduç

Anestezi ve Reanimasyon - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Boztepe Mah., İran Cad No:144, 61030 Ortahisar/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Trabzon Yavuz Selım Kemık Hastaliklari Ve Rehabılıtasyon Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cevahir Arduç Hakkında

Cevahir Arduç Kimdir?

Dr. Cevahir Arduç, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Cevahir Arduç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cevahir Arduç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Cevahir Arduç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Cevahir Arduç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. C Arduç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Cevahir Arduç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. C Arduç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cevahir Arduç ile anlaşmalı?
Cevahir Arduç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Cevahir Arduç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Cevahir Arduç Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Trabzon Yavuz Selım Kemık Hastaliklari Ve Rehabılıtasyon Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Cevahir Arduç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Cevahir Arduç Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Dr. Cevahir Arduç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cevahir Arduç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Cevahir Arduç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. C Arduç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Cevahir Arduç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. C Arduç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.