Dr. Cenk Erigür

Pratisyen Hekimlik - Afyon Karahisar

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cenk Erigür Hakkında

Cenk Erigür Kimdir?

Dr. Cenk Erigür, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Cenk Erigür, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cenk Erigür Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Cenk Erigür tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Cenk Erigür kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. C Erigür ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Cenk Erigür için nasıl randevu alabilirim?
Dr. C Erigür şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cenk Erigür ile anlaşmalı?
Cenk Erigür kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Cenk Erigür nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Cenk Erigür Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Cenk Erigür hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Cenk Erigür Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Cenk Erigür için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cenk Erigür muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Cenk Erigür hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. C Erigür ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Cenk Erigür hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. C Erigür hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.