Dr. Cengiz Müftüoğlu, Kocaeli, Genel Cerrahi

Dr. Cengiz Müftüoğlu

Genel Cerrahi - Kocaeli

Randevu Al Değerlendir

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nire..tkayalı

Annem, Memlekette karın ağrısı nedeniyle yıllarca gitmediği doktor kalmadı bir çözüm bulamadılar, Yanıma çağırıp Cengiz beye muayene ettirdim bize sorular sordu tetkikler istedi kısa sürede nadir görülen karın fıtığı teşhisini koyup ameliyatını yaptı. Annemle her telefonda görüştüğümde, daha önceden neden Cengiz beye gitmedikte bunca yıl bu acıları çektim deyip dua ediyor. Teşekürler ,Ellerine sağlık Hocam. 24-12-2018

ahat..indi....

Göğsümdeki şikayetler nedeniyle başvurduk kısa sürede teşhis koyup ameliyatımı başarılı şekilde gerçekleştiren doktorumuzdan çok memnunuz. Aynı ameliyatı özellerde onca masrafa yaptırıp tekrar ameliyat olan birkaç tanıdık görünce bir kez daha şükrettik. Ellerine sağlık hocam. 13-11-2018

giz..et

HASTAMIZIN GEÇİRMİŞ OLDUĞU HASTALIKLARDAN DOLAYI RİSKLİ BİR AMELİYAT OLACAĞINDAN ÇOK ARAŞTIRDIK VE TAVSİYE ÜZERİNE SAYIN DOKTORUMUZ KAPALI SAFRA KESESİ AMELİYATIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİ. ÇOK MEMNUNUZ ELLERİNE SAĞLIK TAVSİYE EDERİZ . 31-10-2018

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Cengiz Müftüoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Cengiz Müftüoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. C Müftüoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Cengiz Müftüoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Dr. C Müftüoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cengiz Müftüoğlu ile anlaşmalı?

Cengiz Müftüoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Cengiz Müftüoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Cengiz Müftüoğlu Kocaelı Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Cengiz Müftüoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Cengiz Müftüoğlu Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Cengiz Müftüoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cengiz Müftüoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Cengiz Müftüoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. C Müftüoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Cengiz Müftüoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. C Müftüoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.