Dr. Cengiz Cem Başıbüyük

Pratisyen Hekimlik - Burdur

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cengiz Cem Başıbüyük Hakkında

Cengiz Cem Başıbüyük Kimdir?

Dr. Cengiz Cem Başıbüyük, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Cengiz Cem Başıbüyük, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cengiz Cem Başıbüyük Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Cengiz Cem Başıbüyük tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Cengiz Cem Başıbüyük kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. C Başıbüyük ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Cengiz Cem Başıbüyük için nasıl randevu alabilirim?
Dr. C Başıbüyük şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cengiz Cem Başıbüyük ile anlaşmalı?
Cengiz Cem Başıbüyük kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Cengiz Cem Başıbüyük nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Cengiz Cem Başıbüyük Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Cengiz Cem Başıbüyük hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Cengiz Cem Başıbüyük Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Cengiz Cem Başıbüyük için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cengiz Cem Başıbüyük muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Cengiz Cem Başıbüyük hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. C Başıbüyük ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Cengiz Cem Başıbüyük hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. C Başıbüyük hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.