Dr. Cemal Tayar

Tıbbi Biyokimya - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Şahincili, 52200 Ordu Merkez/Ordu  Ordu
Ordu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cemal Tayar Hakkında

Cemal Tayar Kimdir?

Dr. Cemal Tayar, Tıbbi Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Cemal Tayar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cemal Tayar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Cemal Tayar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Cemal Tayar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. C Tayar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Cemal Tayar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. C Tayar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cemal Tayar ile anlaşmalı?
Cemal Tayar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Cemal Tayar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Cemal Tayar Ordu Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Cemal Tayar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Cemal Tayar Tıbbi Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. Cemal Tayar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cemal Tayar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Cemal Tayar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. C Tayar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Cemal Tayar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. C Tayar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.