Doktorun Adresi

Esentepe Mah., Ertuğrul Cad., 63300 Merkez/Şanlıurfa Merkez/Şanlıurfa  Şanlıurfa
Şanlıurfa Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cemal Nas Hakkında

Cemal Nas Kimdir?

Dr. Cemal Nas, Tıbbi Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Cemal Nas, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cemal Nas Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Cemal Nas tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Cemal Nas kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. C Nas ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Cemal Nas için nasıl randevu alabilirim?
Dr. C Nas şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cemal Nas ile anlaşmalı?
Cemal Nas kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Cemal Nas nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Cemal Nas Şanlıurfa Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Cemal Nas hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Cemal Nas Tıbbi Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. Cemal Nas için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cemal Nas muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Cemal Nas hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. C Nas ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Cemal Nas hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. C Nas hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.