Dr. Cem Karabatak

Pratisyen Hekimlik - Kırklareli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Cedit, Turan Güneş Cad. Hastane sokak, 41300 İzmit/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cem Karabatak Hakkında

Cem Karabatak Kimdir?

Dr. Cem Karabatak, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Cem Karabatak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cem Karabatak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Cem Karabatak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Cem Karabatak kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. C Karabatak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Cem Karabatak için nasıl randevu alabilirim?
Dr. C Karabatak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cem Karabatak ile anlaşmalı?
Cem Karabatak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Cem Karabatak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Cem Karabatak Kocaelı Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Cem Karabatak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Cem Karabatak Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Cem Karabatak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cem Karabatak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Cem Karabatak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. C Karabatak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Cem Karabatak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. C Karabatak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.