Dr. Canan Aydoğan Görücü

Pratisyen Hekimlik - Çorum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Canan Aydoğan Görücü Hakkında

Canan Aydoğan Görücü Kimdir?

Dr. Canan Aydoğan Görücü, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Canan Aydoğan Görücü, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Canan Aydoğan Görücü Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Canan Aydoğan Görücü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Canan Aydoğan Görücü kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. C Aydoğan Görücü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Canan Aydoğan Görücü için nasıl randevu alabilirim?
Dr. C Aydoğan Görücü şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Canan Aydoğan Görücü ile anlaşmalı?
Canan Aydoğan Görücü kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Canan Aydoğan Görücü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Canan Aydoğan Görücü Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Canan Aydoğan Görücü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Canan Aydoğan Görücü Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Canan Aydoğan Görücü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Canan Aydoğan Görücü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Canan Aydoğan Görücü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. C Aydoğan Görücü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Canan Aydoğan Görücü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. C Aydoğan Görücü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.