Dr. Can Zinneha, İstanbul, Akupunktur

Dr. Can Zinneha

Akupunktur - İstanbul

Kas Ve İskelet Sistemi Ağrıları, Migren Ve Baş Ağrıları, Kadın Ve Erkek Kısırlığı

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Fener Kalamış cad. Cengiz Topel cad. No: 1/3 Fenerbahçe  Kadıköy, İstanbul
Zin Akupunktur & Kelimeler Akademisi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Can Zinneha Kimdir?

Dr. Can ZİNNEHA, 1966 yılında Antakya’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Antakya’da bitirmesinin ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini de başarıyla tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 

Mezuniyetinin ardından 14 yıl Şırnak - Silopi'de göreb yapmış olan Dr. Can ZİNNEHA, 2005 - 2014 yılları arasında özel poliklinik ve muayenehane hekimi olaran Antakya'da çalışmalar yapmıştır.

2014 yılında Kadıköy - Fenerbahçe'de Zin Akupunktur & Kelimeler Akademisi'ni kuran Dr. Can ZİNNEHA, halen mesleki çalışmalarını burada sürdürmektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nur..en

YAŞAMA YENİDEN BAŞLAMAK!!! Dr Can Zinneha ile tanışmam bir arkadaşıma uyguladığı bel fıtığı tedavisinin çok başarılı olması sonucunda oldu.Dağcılık yaptığım dönemlerde talihsiz bir kaza sonucunda sol ayak bileğimde bir sorun yaşadım.2 operasyon onlarca medikal tedavi Fizyoterapi ve en son sinir blokajı yaptırmama rağmen sonuç alamadım.Enson yeşil reçete ilaç kullanmak bile ağrılarımı dindiremediği gibi hayattan zevk almamaya başladım.Arkadaşımın aşırı ısrarı üzerine kendisiyle tanışıp akupunktur +meditasyon seanslarına başladık.Henüz ilk günkü seanstan sonra ben mucizevi bir şekilde iyileşmeye başladım.EĞER BUGÜN TREKKİNG YAPABİLİYORSAM VE HAYATIMIN YENİDEN BAŞLADIGINI DÜŞÜNÜYORSAM BU CAN HOCAM SAYESİNDEDİR.BURDAN KENDİSİNE BİR KEZ DAHA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.İYİKİ VARSINIZ... 10-11-2015

an..n

Can Bey'i "doktorsitesi.com" aracılığı ile tanıdım. Kendisine reflü ve klostrofobi şikayeti ile gitmiştim. 12 seansta reflü sadece 1 terapi seansında klostrofobiyi iyileştirdik. Tüm bunların dışında ayrıca kendisine has "9 Element" sistemini hayatıma geçirdiğim için çok mutluyum. Sadece şifa bulmak değil, hayat yolculuğunuzda size ışık olabilecek bilgi için de Can Zinneha'yı tavsiye ediyorum. 05-11-2015

an..n

Can Bey'i "doktorsitesi.com" aracılığı ile tanıdım. Kendisine reflü ve klostrofobi şikayeti ile gitmiştim. 12 seansta reflü sadece 1 terapi seansında klostrofobiyi iyileştirdik. Tüm bunların dışında Can Bey gibi müthiş ve bence sıra dışı insanla tanıştığım için, ayrıca kendisine has "9 Element" sistemini hayatıma geçirdiğim için çok mutluyum. Sadece şifa bulmak değil, hayat yolculuğunuzda size ışık olabilecek bilgi için de Can Zinneha'yı size tavsiye ediyorum. 05-11-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Can Zinneha tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Diabet tip 1

  Merhaba can bey bu akşam arkadaşım vasıtası ile tanıdığım bir hanım sizden bahsetti...21 yaşında oğlum var ...9 yaşından beri tip 1 diabetimiz var...yaşının üniversitenin birde bu diabet eklenince tıkandığımızı düşünüyorum...gelmek isterim....diabet için etkili olacağını düşünüyorum...fikrinizi alma... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Can Zinneha

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Diabet tip 1

  Merhaba can bey bu akşam arkadaşım vasıtası ile tanıdığım bir hanım sizden bahsetti...21 yaşında oğlum var ...9 yaşından beri tip 1 diabetimiz var...yaşının üniversitenin birde bu diabet eklenince tıkandığımızı düşünüyorum...gelmek isterim....diabet için etkili olacağını düşünüyorum...fikrinizi alma... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Can Zinneha

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Can Zinneha kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. C Zinneha ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Can Zinneha için nasıl randevu alabilirim?

Dr. C Zinneha şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Can Zinneha nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Can Zinneha Zin Akupunktur & Kelimeler Akademisi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Can Zinneha hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Can Zinneha Akupunktur, uzmanıdır. Sigara bırakma, Kırışıklık tedavisi, Akupunktur Tedavisi, Medikal estetik alanlarında hizmet veriyor ve Kas Ve İskelet Sistemi Ağrıları, Migren Ve Baş Ağrıları, Kadın Ve Erkek Kısırlığı, Kronik Yorgunluk, Diğer hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Can Zinneha için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Can Zinneha muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Can Zinneha hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. C Zinneha ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Can Zinneha hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. C Zinneha hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.