Dr. Can Okoye

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Döseme Mahallesi, Erdal Acet Cad. MARSA Yag Fabrikasi Karsisi No No:10, 01120 Seyhan/Adana  Adana
Adana Kadin Doğum Ve Çocuk Hastaliklari Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yeni, Cumhuriyet Cad., 01770 Karaisalı/Adana  Adana
Adana Karaısali Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Can Okoye Hakkında

Can Okoye Kimdir?

Dr. Can Okoye, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Can Okoye, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Can Okoye Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Can Okoye tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Can Okoye kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. C Okoye ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Can Okoye için nasıl randevu alabilirim?
Dr. C Okoye şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Can Okoye ile anlaşmalı?
Can Okoye kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Can Okoye nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Can Okoye Adana Kadin Doğum Ve Çocuk Hastaliklari HastanesıAdana Karaısali Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Can Okoye hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Can Okoye Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.

Dr. Can Okoye için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Can Okoye muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Can Okoye hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. C Okoye ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Can Okoye hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. C Okoye hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.