Dr. Bünyamin Sağlam

Pratisyen Hekimlik - Burdur

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bünyamin Sağlam Hakkında

Bünyamin Sağlam Kimdir?

Dr. Bünyamin Sağlam, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Bünyamin Sağlam, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bünyamin Sağlam Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Bünyamin Sağlam tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Bünyamin Sağlam kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Sağlam ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Bünyamin Sağlam için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Sağlam şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bünyamin Sağlam ile anlaşmalı?
Bünyamin Sağlam kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Bünyamin Sağlam nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Bünyamin Sağlam Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Bünyamin Sağlam hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Bünyamin Sağlam Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Bünyamin Sağlam için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Bünyamin Sağlam muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Bünyamin Sağlam hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Sağlam ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Bünyamin Sağlam hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Sağlam hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.