Dr. Bünyamın Kutluksaman

Göz Hastalıkları - Afyon Karahisar

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Ahmet Necdet Sezer Kampusü, Gazlıgöl Yolu Rektörlük E Blok, 03200 Erenler/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar  Afyon Karahisar
Afyon Kocatepe Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayvaz, 60600 Niksar/Tokat  Tokat
Tokat Niksar Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bünyamın Kutluksaman Hakkında

Bünyamın Kutluksaman Kimdir?

Dr. Bünyamın Kutluksaman, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Bünyamın Kutluksaman, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bünyamın Kutluksaman Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 3.7)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ve..�cı

Hocam bugün geldim, çocuğunuz hastaymış yoktunuz, geçmiş olsun demek için yazıyorum yorumu, ailenize ve size sağlıklı mutlu yaşamlar diliyorum, umarım meslek hayatınız boyunca hep böyle karşıdakini dinleyen, saygılı ve nezaketli biri olmaya devam edersiniz, aynı odada çalıştığınız mesai arkadaşıza da iyi dileklerimi sunarım. Hoşçakalın 20-08-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Bünyamın Kutluksaman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Bünyamın Kutluksaman kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Kutluksaman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Bünyamın Kutluksaman için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Kutluksaman şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bünyamın Kutluksaman ile anlaşmalı?
Bünyamın Kutluksaman kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Bünyamın Kutluksaman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Bünyamın Kutluksaman Afyon Kocatepe ÜniversitesiTokat Niksar Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Bünyamın Kutluksaman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Bünyamın Kutluksaman Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Bünyamın Kutluksaman için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Bünyamın Kutluksaman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Bünyamın Kutluksaman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Kutluksaman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Bünyamın Kutluksaman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Kutluksaman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.