Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Konya Eğitim ve Araştırma Hst., 42090 Meram/Konya  Konya
Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bülent Devrim Akçay Hakkında

Bülent Devrim Akçay Kimdir?

Dr. Bülent Devrim Akçay, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Bülent Devrim Akçay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bülent Devrim Akçay Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

rsel..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Alanında uzman Bilgili ve Tecrübeli Bir Hekim.Yıllarca çok ilaç kullandım pskiyatri doktorlarına gittim. Bülent Hocamın verdiği ilaçlar ve önerileri sayesinde toparladım...Çok Teşekkür Ederim Hocama... 13-12-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Bülent Devrim Akçay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Bülent Devrim Akçay kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Akçay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Bülent Devrim Akçay için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Akçay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bülent Devrim Akçay ile anlaşmalı?
Bülent Devrim Akçay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Bülent Devrim Akçay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Bülent Devrim Akçay Konya Asker HastanesiKonya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Bülent Devrim Akçay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Bülent Devrim Akçay Psikiyatri, uzmanıdır.

Dr. Bülent Devrim Akçay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Bülent Devrim Akçay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Bülent Devrim Akçay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Akçay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Bülent Devrim Akçay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Akçay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.