Dr. Birsel Yücel

Radyasyon Onkolojisi - Sivas

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Şehir Mah. Kayseri Cad. Dış Kapı No:69, 58140 İmaret/Sivas Merkez/Sivas  Sivas
Sivas Cumhuriyet Üni

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Birsel Yücel Hakkında

Birsel Yücel Kimdir?

Dr. Birsel Yücel, Radyasyon Onkolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Birsel Yücel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Birsel Yücel Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Birsel Yücel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Birsel Yücel kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Yücel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Birsel Yücel için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Yücel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Birsel Yücel ile anlaşmalı?
Birsel Yücel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Birsel Yücel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Birsel Yücel Sivas Cumhuriyet Üni bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Birsel Yücel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Birsel Yücel Radyasyon Onkolojisi, uzmanıdır.

Dr. Birsel Yücel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Birsel Yücel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Birsel Yücel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Yücel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Birsel Yücel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Yücel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.