Doktorun Adresi

Kültür, Ali Çetinkaya Blv No:26, 35220 Alsancak / Konak/Konak/İzmir  İzmir
İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Birol Durukan Hakkında

Birol Durukan Kimdir?

Dr. Birol Durukan, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Birol Durukan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Birol Durukan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Birol Durukan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Birol Durukan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Durukan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Birol Durukan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Durukan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Birol Durukan ile anlaşmalı?
Birol Durukan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Birol Durukan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Birol Durukan İzmir Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Birol Durukan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Birol Durukan Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Birol Durukan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Birol Durukan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Birol Durukan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Durukan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Birol Durukan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Durukan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.