Doktorun Adresi (2)

Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi, Beçiyörükler Mevkii, 81620 Merkez/Düzce Merkez/Düzce  Düzce
Düzce Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sağlık, Şehitler Cad., 14300 Merkez/Bolu Merkez/Bolu  Bolu
İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Betül Şereflican Hakkında

Betül Şereflican Kimdir?

Dr. Betül Şereflican, Dermatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Betül Şereflican, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Betül Şereflican Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Betül Şereflican tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Betül Şereflican kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Şereflican ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Betül Şereflican için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Şereflican şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Betül Şereflican ile anlaşmalı?
Betül Şereflican kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Betül Şereflican nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Betül Şereflican Düzce Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesiİzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Betül Şereflican hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Betül Şereflican Dermatoloji, uzmanıdır.

Dr. Betül Şereflican için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Betül Şereflican muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Betül Şereflican hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Şereflican ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Betül Şereflican hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Şereflican hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.