Dr. Bengü Zorlu Bozkurt

Pratisyen Hekimlik - Çorum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bengü Zorlu Bozkurt Hakkında

Bengü Zorlu Bozkurt Kimdir?

Dr. Bengü Zorlu Bozkurt, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Bengü Zorlu Bozkurt, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bengü Zorlu Bozkurt Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Bengü Zorlu Bozkurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Bengü Zorlu Bozkurt kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Zorlu Bozkurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Bengü Zorlu Bozkurt için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Zorlu Bozkurt şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bengü Zorlu Bozkurt ile anlaşmalı?
Bengü Zorlu Bozkurt kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Bengü Zorlu Bozkurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Bengü Zorlu Bozkurt Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Bengü Zorlu Bozkurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Bengü Zorlu Bozkurt Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Bengü Zorlu Bozkurt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Bengü Zorlu Bozkurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Bengü Zorlu Bozkurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Zorlu Bozkurt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Bengü Zorlu Bozkurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Zorlu Bozkurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.