Dr. Belgin Merdan, Kırşehir, Aile Hekimliği

Dr. Belgin Merdan

Aile Hekimliği - Kırşehir

Şişmanlık (Obezite), Tifo Aşısı, Pcv7(Pnömokok Aşısı)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

  Merkez, Kırşehir
Kılıçözü Aile Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Belgin Merdan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Belgin Merdan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. B Merdan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Belgin Merdan için nasıl randevu alabilirim?

Dr. B Merdan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Belgin Merdan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Belgin Merdan Kılıçözü Aile Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Belgin Merdan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Belgin Merdan Aile Hekimliği, uzmanıdır. Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Aşılama(immünizasyon), Immunizasyon(aşılama), Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı alanlarında hizmet veriyor ve Şişmanlık (Obezite), Tifo Aşısı, Pcv7(Pnömokok Aşısı), Anemi (kansızlık), Şarbon-Antraks Aşısı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Belgin Merdan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Belgin Merdan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Belgin Merdan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. B Merdan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Belgin Merdan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. B Merdan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.