Dr. Bekir Süha Parlaktaş

Üroloji - Tokat

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kaleardı Mah., Muhittin Fisünoğlu Cad. Poliklinikler Binası, 60030 Merkez/Tokat Merkez/Tokat  Tokat
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bekir Süha Parlaktaş Hakkında

Bekir Süha Parlaktaş Kimdir?

Dr. Bekir Süha Parlaktaş, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Bekir Süha Parlaktaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bekir Süha Parlaktaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Bekir Süha Parlaktaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Bekir Süha Parlaktaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Parlaktaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Bekir Süha Parlaktaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Parlaktaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bekir Süha Parlaktaş ile anlaşmalı?
Bekir Süha Parlaktaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Bekir Süha Parlaktaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Bekir Süha Parlaktaş Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Bekir Süha Parlaktaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Bekir Süha Parlaktaş Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Bekir Süha Parlaktaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Bekir Süha Parlaktaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Bekir Süha Parlaktaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Parlaktaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Bekir Süha Parlaktaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Parlaktaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.