Doktorun Adresi

Konya Eğitim ve Araştırma Hst., 42090 Meram/Konya  Konya
Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bekır Gürocak Hakkında

Bekır Gürocak Kimdir?

Dr. Bekır Gürocak, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Bekır Gürocak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bekır Gürocak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Bekır Gürocak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Bekır Gürocak kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Gürocak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Bekır Gürocak için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Gürocak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bekır Gürocak ile anlaşmalı?
Bekır Gürocak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Bekır Gürocak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Bekır Gürocak Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Bekır Gürocak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Bekır Gürocak Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Bekır Gürocak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Bekır Gürocak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Bekır Gürocak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Gürocak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Bekır Gürocak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Gürocak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.