Dr. Bekir Bülent Kepçeli

Pratisyen Hekimlik - Çorum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bekir Bülent Kepçeli Hakkında

Bekir Bülent Kepçeli Kimdir?

Dr. Bekir Bülent Kepçeli, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Bekir Bülent Kepçeli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bekir Bülent Kepçeli Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Bekir Bülent Kepçeli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Bekir Bülent Kepçeli kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Kepçeli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Bekir Bülent Kepçeli için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Kepçeli şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bekir Bülent Kepçeli ile anlaşmalı?
Bekir Bülent Kepçeli kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Bekir Bülent Kepçeli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Bekir Bülent Kepçeli Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Bekir Bülent Kepçeli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Bekir Bülent Kepçeli Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Bekir Bülent Kepçeli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Bekir Bülent Kepçeli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Bekir Bülent Kepçeli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Kepçeli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Bekir Bülent Kepçeli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Kepçeli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.