Dr. Bekir Borazan

Dahiliye - İç Hastalıkları - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kızılcalar, 233. Sk., 42370 Seydişehir/Konya  Konya
Konya Seydışehır Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bekir Borazan Hakkında

Bekir Borazan Kimdir?

Dr. Bekir Borazan, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Bekir Borazan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bekir Borazan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Bekir Borazan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Bekir Borazan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Borazan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Bekir Borazan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Borazan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bekir Borazan ile anlaşmalı?
Bekir Borazan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Bekir Borazan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Bekir Borazan Konya Seydışehır Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Bekir Borazan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Bekir Borazan Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Bekir Borazan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Bekir Borazan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Bekir Borazan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Borazan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Bekir Borazan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Borazan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.