Dr. Bekir Ahmet Polat

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Aydın

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bayraklı Dede Mevkii, Türkmen mah., Hülya Koçyiğit Bulv., 09400 Kuşadası/Aydın  Aydın
Aydin Kuşadasi Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bekir Ahmet Polat Hakkında

Bekir Ahmet Polat Kimdir?

Dr. Bekir Ahmet Polat, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Bekir Ahmet Polat, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bekir Ahmet Polat Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in Olga..ahıshalı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dört tane çocuk annesi olarak, gördüm en iyi çocuk doktoru diyebilirim. Kuşadası Devlet Hastanesindeki Bekir Ahmet Polar mükemmel bir doktordur. İlgisini, nezaketi, mesleğini karşı olan özverisi, hiç yorulmadan kafanızdaki tüm soru işaretlerini yok edecek açıklamaları, kısacı mükemmel bir hekim. İyi ki varsınız Bekir Hocam, tedavisi ve ilgisi için teşekkür ederiz. 14-04-2021

ek..an Nart
Zamanlama
İlgi
Ortam

İşini layıkıyla yapan mükemmel bir doktor 08-10-2018

ut..ut

Batman'dan, Kuşadası'na dedesini ziyarete giden ve orada şiddetli bağırsak enfeksiyonu geçiren 4 yaşındaki oğluma, hastanede yattığı bir hafta süresince gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür eder, saygılar sunarım... 22-08-2017

emin..ürk

Mükemmel bir doktor 03-09-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Bekir Ahmet Polat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Bekir Ahmet Polat kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Polat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Bekir Ahmet Polat için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Polat şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bekir Ahmet Polat ile anlaşmalı?
Bekir Ahmet Polat kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Bekir Ahmet Polat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Bekir Ahmet Polat Aydin Kuşadasi Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Bekir Ahmet Polat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Bekir Ahmet Polat Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Bekir Ahmet Polat için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Bekir Ahmet Polat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Bekir Ahmet Polat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Polat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Bekir Ahmet Polat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Polat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.