Dr. Behzat Demirel, Konya, Pratisyen Hekimlik

Dr. Behzat Demirel

Pratisyen Hekimlik - Konya

EFT, Yüz Gençleştirme, Botoks

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Buhara Mah.  Selçuklu, Konya
56 Nolu Aile Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Behzat Demirel Hakkında

Behzat Demirel Kimdir?

Dr. Behzat Demirel, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Behzat Demirel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Behzat Demirel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Behzat Demirel kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Demirel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Behzat Demirel için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Demirel şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Behzat Demirel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Behzat Demirel 56 Nolu Aile Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Behzat Demirel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Behzat Demirel Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır. Prp yüz gençleştirme, Medikal estetik, Cilt gençleştirme, Saç mezoterapi ve saç prp alanlarında hizmet veriyor ve EFT, Yüz Gençleştirme, Botoks, Tıbbi Hipnoz, Cilt Bakımı Ve Uygulamalar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Behzat Demirel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Behzat Demirel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Behzat Demirel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Demirel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Behzat Demirel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Demirel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.