Dr. Bedirhan Satıcı

Pratisyen Hekimlik - Şırnak

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sur, Sur Mah. Banecırf Mevki, 73200 Cizre/Şırnak  Şırnak
Şirnak Cızre Dr.selahattın Cızrelıoğlu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bedirhan Satıcı Hakkında

Bedirhan Satıcı Kimdir?

Dr. Bedirhan Satıcı, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Bedirhan Satıcı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bedirhan Satıcı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Bedirhan Satıcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Bedirhan Satıcı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Satıcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Bedirhan Satıcı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Satıcı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bedirhan Satıcı ile anlaşmalı?
Bedirhan Satıcı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Bedirhan Satıcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Bedirhan Satıcı Aile HekimliğiŞirnak Cızre Dr.selahattın Cızrelıoğlu Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Bedirhan Satıcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Bedirhan Satıcı Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Bedirhan Satıcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Bedirhan Satıcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Bedirhan Satıcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Satıcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Bedirhan Satıcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Satıcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.