Dr. Basri Öge

Ortopedi ve Travmatoloji - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Fevzi Çakmak, Dr.Zeki ACAR Cad. No:62, 41700 Eskihisar/Darıca/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Darica Farabı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Basri Öge Hakkında

Basri Öge Kimdir?

Dr. Basri Öge, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Basri Öge, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Basri Öge Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Basri Öge tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Basri Öge kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Öge ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Basri Öge için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Öge şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Basri Öge ile anlaşmalı?
Basri Öge kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Basri Öge nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Basri Öge Kocaelı Darica Farabı Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Basri Öge hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Basri Öge Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Basri Öge için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Basri Öge muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Basri Öge hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Öge ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Basri Öge hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Öge hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.