Doktorun Adresi

İsmet Paşa Mah., İzmit Kara Yolu 3.Km, 77100 Yalova Merkez/Yalova  Yalova
Yalova Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Barış Medetoğlu Hakkında

Barış Medetoğlu Kimdir?

Dr. Barış Medetoğlu, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Barış Medetoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Barış Medetoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

can..bey
Zamanlama
İlgi
Ortam

Babamın ca tedavisinde tanıştık kendisiyle başarısı ilgi alakası tartışmasız insanlığı ... 9 yıl geçti aradan mesela hiç unutamam durumunun vahametini anlatmaya çalışırken kurduğu empatiyi unutamam emeğini ve hiç unutmadım o güzel insanı Rabbim gönlüne göre versin Barış hocam 21-09-2020

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktorluğu evet çok başarılı ama insanlığı tartışmasız yeryüzünde ondan daha insan biri olduğunu düşünmüyorum. Hastasına hastası gibi değil yakını gibi bakan bir doktor .. Allah ondan razı olsun. Şansı bahtı hep açık olsun.. Babam için ona minnetimi anlatmaya gücüm yetmez.. 11-04-2020

ltekin..l

Baris bey benim koltuk alti ameliyatimi yapti .asiri terleme vardi bende simdi terlemeden eser yok .aci yok .allah ondan razi olsun kurtardi beni o illetten .saygilar hocam başarılar dilerim 24-03-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Barış Medetoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Barış Medetoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Medetoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Barış Medetoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Medetoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Barış Medetoğlu ile anlaşmalı?
Barış Medetoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Barış Medetoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Barış Medetoğlu Yalova Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Barış Medetoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Barış Medetoğlu Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Barış Medetoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Barış Medetoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Barış Medetoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Medetoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Barış Medetoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Medetoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.