Doktorun Adresi

Tuzla Mah., Sadi Pekin Cad., 54. Sokak No:3, 48300 Fethiye/Muğla  Muğla
Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Baran Nadi Cengiz Hakkında

Baran Nadi Cengiz Kimdir?

Dr. Baran Nadi Cengiz, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Baran Nadi Cengiz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Baran Nadi Cengiz Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 3.7)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

r..eoğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

23 Mart 2019 tarihinde 11:00 11:30 sularında oğlumu göz kontrolü için Baran Nadi Cengiz beye görürdüm. Oğlum 3 yasında ve çok hareketli. Doktor bey ağladığı ve gözünü açmadığı için 5 dk sonra tekrar getirin dedi. Tekrar eşim muayene için girdi. Ben girmedim. Olayı uzun yazmak istemiyorum. Doktor beyin bir hasta yakınına,anneye ve bayana olan bu davranışı bizi rencide etti ve üzdü. Kurduğu cümle ve sergilediği davranışları tasnif etmiyorum. 05-04-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Baran Nadi Cengiz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Baran Nadi Cengiz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Cengiz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Baran Nadi Cengiz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Baran Nadi Cengiz Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Baran Nadi Cengiz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Baran Nadi Cengiz Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Baran Nadi Cengiz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Baran Nadi Cengiz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Baran Nadi Cengiz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Cengiz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Baran Nadi Cengiz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Cengiz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.