Dr. Baki Korkmaz

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Şanlıurfa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Mücahitler, 27090 Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gazıantep Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Akabe Mahallesi,, SSK Cad. No:1, 63050 Merkez/Şanlıurfa Merkez/Şanlıurfa  Şanlıurfa
Şanliurfa Balikligöl Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Baki Korkmaz Hakkında

Baki Korkmaz Kimdir?

Dr. Baki Korkmaz, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB alanlarında faaliyet göstermektedir. Baki Korkmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Baki Korkmaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Baki Korkmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Baki Korkmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Korkmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Baki Korkmaz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Korkmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Baki Korkmaz ile anlaşmalı?
Baki Korkmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Baki Korkmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Baki Korkmaz Gazıantep Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma HastanesiŞanliurfa Balikligöl Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Baki Korkmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Baki Korkmaz Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır.

Dr. Baki Korkmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Baki Korkmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Baki Korkmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Korkmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Baki Korkmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Korkmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.