Dr. Bahattin Oral

Ortopedi ve Travmatoloji - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Mahallesi, Mustafa Kemal Blv., 42500 Çumra/Konya  Konya
Konya Çumra Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bahattin Oral Hakkında

Bahattin Oral Kimdir?

Dr. Bahattin Oral, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Bahattin Oral, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bahattin Oral Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Bahattin Oral tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Bahattin Oral kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Oral ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Bahattin Oral için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Oral şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bahattin Oral ile anlaşmalı?
Bahattin Oral kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Bahattin Oral nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Bahattin Oral Konya Çumra Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Bahattin Oral hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Bahattin Oral Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Bahattin Oral için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Bahattin Oral muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Bahattin Oral hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Oral ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Bahattin Oral hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Oral hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.